Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Szare Smerfy - komiks Wydawnictwa Egmont

Ciekawa jestem ilu z Was na pytanie o ulubiona bajkę z dzieciństwa odpowie odpowie tak jak ja - Smerfy. Dzięki Wydawnictwu Egmont, wraz z Ignasiem powracamy do klasyki. A to dzięki serii komiksów właśnie o niebieskich Smerfach. Szare Smerfy to pierwsza z serii pozycja, którąamieliśmy przyjemność czytać, ale na pewno nie ostaatnia :-)
Pewnego dnia Papa Smerf zauwaaża, że jego do tej pory pomocne i przyjazne smefry, zaczynają być dla siebie niemili. Jeden drugiemu staje się wrogiem. Oczywiście Papa Smerf stara się załagodzić coraz to pojawiające się nowe konflikty, fednak bezskutecznie. Do czasu, aż w sąsedztwie nie wiadomo skąd pojawia się druga wioska szrych Smerfów. 


Teraz zaczynaja się prawdziwe kłopoty. Nowi lokatorzy lasu chcą zawładnąć nie tylko znajdującymi się w lesie owocami ale również tamą, dzieki której wszystkie uprawy w wiesce Smerfów są nawadniane. Rozpoczyna się alka pomiedzy dobrem i złem, pomiedzy prawowitymi Smerfami a ich szarymi sobofturami. 


Jest jednak coś co nie daje Smerfom spokoju. Skąd pojawiły się szare Smerfy? Kta stoi za ich przywódcą? Oraz co z tym wszystkim wspólnego ma Papa Smerf? Jak zakońcy się ta potyczka pomiedzy Smerfami? Oraz czy w wieosce znowu zapanuje równowaga i przyjaźń? O tym przekonacie się czytając komiks Szare Smerfy.


Świetna pozycja dla dzieci, które wkraczają w świat komiksu. U nas od kilku miesiecy Ignaś jest wielkim fanem własnie tego gatunku, a Szare Smerfy należą obecnie do jego ulubionych pozycji. Przeczytane kilkukrotnie, nadal bawią, nadal ciekawią, nadal rozśmieszają. Smerfy są poprostu smerfastyczne :-)


Polecamy gorąco!!!

Szare Smerfy znajdziecie TUTAJ

Tytuł - Szare Smerfy
Wydawnictwo - Egmont
Seria - komiks
Oprawa - miekka
Liczba stron - 48

Egmont Polska

Komentarze

  1. Smerfy - jak ich nie pamiętać. A u Was w zaskakującej komiksowej odsłonie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ignas lubi komiksy? Musze wypróbować na Karolu

    OdpowiedzUsuń
  3. Filip polubił komiksy i lubi też smerfy. I tę część musimy zakupić 😃

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty