Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Rymowanki sportowe zachwalanki - Wydawnictwo Innowacyjne Novae Res

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, lada dzień i przybędzie, a wraz z nią zabawy w ogrodzie, na placu zabaw, spacery w parku, wycieczki rowerowe, jazda na rolkach... ogólnie rzecz ujmując mnóstwo radości i zabawy na świerzym powietrzu. A to wszystko w połaczeniu z bardzo intensywnym dla dziecka treningiem. My już nie możemy się doczekać, Ignacy jest wielkim zwolennikiem takiej formy spędzania czasu. Wiosna i lato to jego czas, ciężko szukać go w domu :-) Oczywiście zachęcamy go zawsze do aktywnego spędzania czasu zapewniając coraz to nowe atrakcyje. Niestety nie wszystkie dzieci są tak chętne aktywnie spędzać wolny czas. Jak można zachęcić takie dziecko do zmiany upodobań i wszczepić miłość do sportowych zabaw, bo przecież wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. W takiej sytuacji bardzo przydatną może okazać się książka Katarzyny Kabacińskiej Rymowanki sportowe zachwalanki, wydana przez Wydawnictwo Innowacyjne Novae Res

Zbiór wesołych wierszyków, z których dzieci dowiadują się jaką wspaniała przygodą jest aktywny wypoczynek, zachęci nawet najbardziej zniechęcone dziecko do podjęcia próby, a stąd już tylko jeden krok do połknięcia bakcyla i zmiany przyzwyczajeń. Książeczka także pochwala zdrowy styl życia, oraz zwraca uwagę na odpowiednią dietę. Po lekturze dzieci z radością udadzą się na basen, rolki czy plac zabaw. My już nie możemy sie doczekać rozpoczęcia sezonu wiosna/lato2017 u nas jak co roku bedzie bardzo aktywnie :-)


Do każdego wierszyka umieszczona jest bardzo wesoła i kolorowa ilustracja, obrazująca radość jaka jest czerpana z aktywnej zabawy. Jest to bardzo fajna forma, obrazująca dziecku, że warto wyjść z domu i spędzić ten czas na ciekawej i oczywiście aktywnej zabawie.


Gorąco polecamy!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Innowacyjne Novae Res

Komentarze

  1. Piękna grafika. Lubię takie realistyczne rysunki

    OdpowiedzUsuń
  2. Książeczka wyróżnia się tematyką.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mi również bardzo grafika się podoba. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty