Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Nie taka mroźna zima - Margarett Borroughdame

Dla tych wszystkich, których trzeba przkonywać,że zima może być magicznym czasem spędzonym na zabawach na wolnym powietrzu , mam dla Was książeczkę, po przeczytaniu której znikną wszystkie wątpliwości. Nie taka mroźna zima autorstwa Margarett Borroughdame to zbiór wierszy pokazujących jak cudowna może być zima. 
Wesołe rymowanki zachęcają dzieci do aktywnej zabawy na świeżym dworze, gdy za oknem mroźnie i śnieżnie. Autorka ukazuje jakie uroki czekają na dzieci podczas zimy: lepienie bałwana, jazda na sankach czy robienie na sniegu orzełków. Możliwości jest ogrom, trzeba tylko chcieć czerpać z tego co daje nam zima. 


Pochwała aktywności fizycznej oraz zabawy na świerzym powietrzu propagowana w książce, przekona nawet najbardziej odpornego. Książeczka została bardzo ładnie zilustrowana, co dodatakowo wzbogaca pozycję. 


Na tej książeczce nie można się zawieść, mamy tu wszystko czego oczekuje młody odbiorca. Na końcu ksiązeczki zostało pozostawione miejsce na wklejenie zdjęca oraz wiersz o zimie autorstwa naszych pociech. 


Gorąco polecamy!!!

Książkę znajdziecie TUTAJ 

Wydawnictwo MBBOOKS

Komentarze

  1. Nie wiem z czego to wynika, ale nie mogę się przekonać do książek ze zdjęciami. Ale wiersze o zimie chętnie czytamy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiersze bardzo lubimy, zimę nie bardzo :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty