Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Detektyw Tufnell i Balon - Wydawnictwo Innowacyjne Novae Res

Pozycja idealna zarówno dla przedszkolaków jak i nieco starszych dzieci. Detektyw Tufnell i Balon to książka napisana w dwóch językach: polskim i angielskim. U nas sprawdziła się fenomenalnie. Dzieci czytające samodzielnie mogą poznać przygody detektywa i jego wiernego towarzysza - psa o imieniu Balon, z kolei młodsi z radością wysłuchają tej zabawnej historii z ust rodziców. Książka wydana została przez Wydawnictwo Innowacyjne Nowae Res

Detektyw Tufnell i jego niecodzienny pomocnik - niebieski pies uwielbaiją rozwiązywać zagadki. Pewnego dnia podczas spaceru okazuje się, że spotkali ślimaka, któremu zgimęła muszla. Jak na detektywów z krwi i kości przystało rozpoczynają śledztwo. Aby dowiedzieć się co się stało, przeprowadzają dokładny wywiad z poszkodowanym. Niestety zdezorientowany ślimak ma problemy z pamięcią i nie potrafi zrelacjonować dokładnie wydarzeń z dnia poprzedniego. Według ślimaka w gronie podejrzanych są jeż, żaba oraz mały chłopiec. Jednak spryt i doświadczenie Tufnell'a podpowiada mu co mogło się stać z zaginioną muszlą. Czy złodziejem okaże się ktoś z grona podejrzanych? A może zupełnie nowa postać pojawi się w całej tej historii? O tym co stało się z muszlą dowiecie się czytająć Detektywa Tufnell'a i Balona. 


Poza humorem i ciekwą fabułą książka posiada również bardzo ładne utrzymane w postelowych kolorach ilustracje. Całość stanowi bardzo atrakcyjną pozycję dla dzieci. U nas książka spotkała się z dużym zainteresowanie ze strony Ignasia, przez co została już przeczytana kilkukrotnie. Gorąco polecamy!!!

Książkę znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Innowacyjne Novae Res

Komentarze

  1. A ja myślałam że już wszystkich detektywów z literatury dziecięcej poznaliśmy, a tu taka niespodzianka 😍

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale fajne ilustracje! Podoba mi się 😄

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty