Przejdź do głównej zawartości

Bartek, Lenka i sny - audiobook Wydawnictwa Bis

Nasze zamiłowanie do audiobooków nie maleje, wręcz przeciwnie, każdą okazję kiedy wzięcie książki do ręki bywa kłopotliwe, wykorzystujemy na słuchanie właśnie audiobooków. Kolejna perełka w Ignacego kolekcji to Bartek, Lenka i sny autorstwa Joanny Wachowiak. Pozycja wydana zostałą przez Wydawnictwo Bis
Bartek niedawno został starszym bratem, w jego rodzinie pojawiła się mała siostrzyczka. Bardzo szybko się okazuje, że powiększenie rodziny wiąże się z wieloma zmianami. Rodzice dużo czasu poświęcają "ciągle płaczącej" Lence. Chłopiec czuje się nieco zagubiony w nowej rzeczywistości, jednak z odsieczą "przychodzą" mu sny. Osiem bardzo zabawnych opowieści, osiem różnych snów a każdy z nich to niesamowita przygoda. Dzięki połączeniu przygód chłopca częściowo ze światem realnym a snami jego przygody okazują się nie mieć granic, bo przecież w snach wszystko jest możliwe, nawet mówiące buty. Ale nie zamierzam Wam zdradzać szczegółów. Ciekawych zapraszam do wysłuchania audiobooka. 


Bardzo ciekawe historie pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Niesamowite przygody, które przeżywa chłopiec pokazują jak bardzo wydarzenia z życia codziennego mogą wpływać na nasze sny. U nas audiobook cieszy się niesłabnąca popularnością właśnie do snu. Kiedy książka jest już przeczytana i lampka nocna gaśnie, wtedy Ignaś słucha do snu o snach Bartka...  :-)


Całość trwa 55 minut i podzielona została na 8 rozdziałów, audiobook czyta Jacek Kawalec.


Polecamy gorąco!!!

Audiobook znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo BIS

Komentarze

 1. Audiobooki są super na dłuższe samohodowe wycieczki! W aucie mam zawsze kilka😊.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie się zapowiada. Idealna na podróże i nie tylko 😃

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo wszystko wolę książki :). Ale w sytuacjach kiedy czytanie jest niemożliwe audiobook to zbawienie. Oczywiście o ile dziecko lubi słuchać :).

  www.mamamalegoktosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. My audiobooków nie lubimy, ja nie mam pamięci słuchowej, a córka woli jak my jej czytamy! Jednakowoż uwielbiamy książki Pani Joanny, najnowsze od wczoraj u nas na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nasz Synuś póki, co woli słuchać nas i czytamy mu "opowiastki dla małych uszu" Pani Wachowiak.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Fakty i mity o bujaku Good Wood Poland

Kochani dzisiaj mamy dla Was wpis na który duża część z Was czekała od dawna. Dziś bierzemy pod lupę bujak Good Wood Poland , sprzęt który od kiedy pojawił się na rynku, kilka lat temu, stale wzbudza duże zainteresowanie. Obserwując grupy na facebooku, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż jest to zabawka o którą najczęściej pytają rodzice. I nic w tym dziwnego. Po pierwsze jest tu kwestia ekonomiczna. Bujak to dość spory wydatek i każdy przed jego zakupem chce (choć mniej więcej) wiedzieć za co płaci. Po drugie przed podjęciem decyzji o zakupie (zwłaszcza zestawy ze zjeżdżalnią) musimy mieć pewność, iż w naszym domu/mieszkaniu mamy wystarczającą przestrzeń do swobodnej zabawy na tym sprzęcie. Po trzecie dobrze jest się zorientować jakie są możliwości jej wykorzystania, aby nie okazało się, że bujak po tygodniu znudzi się dzieciom i będzie stał pod ścianą. Po czwarte i najważniejsze to bezpieczeństwo korzystania z zestawu oraz od jakiego wieku dziecko może z niego swobodnie