Przejdź do głównej zawartości

Zapowiedz konkursu z okazji pierwszych urodzin bloga :-)Dokładnie za dwa tygodnie (2 lutego 2017 roku) minie rok od kiedy opublikowałam pierwszy wpis na blogu. Czas upłynął nie wiem kiedy, jednak był to bardzo dobry czas dla naszej rodziny.  Rok temu gdy targały mną myśli, czy podejmować tą próbę, to zobowiązanie, to wyzwanie... w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że w ciągu roku tyle się wydarzy w związku z blogiem. Byłam przekonana, że nikt nie będzie chciał czytać tego co chcę przekazać...myliłam się :-) Każdego dnia tysiące osób czyta moje wpisy, co jest dla mnie ogromna motywacją do dalszej pracy jak również wyzwaniem, któremu pragnę podołać :-)    

W związku ze zbliżającymi się pierwszymi urodzinami mamy dla Was niespodziankę. Wraz ze wspaniałymi wydawnictwami, z którymi mam ogromną przyjemność jak i nie mniejszy zaszczyt współpracować przygotowaliśmy konkurs, który rozpocznie się dokładnie w dniu pierwszych urodzin (2 lutego). Będzie to konkurs kreatywny i jak się pewnie już domyślacie po zamieszczonym wyżej zdjęciu będzie bardzo tęczowy :-) Nasi stali czytelnicy zapewne wiedzą, że Ignacy bardzo lubi tworzyć tęcze na różne sposoby :-) Dlatego też to ona własnie będzie tematem przewodnim naszego konkursu. 

Mam nadzieje, że podczas zbliżającej się rocznicy będziemy mieli jeszcze jeden powód do świętowana. Dużymi krokami zbliżamy się do milionowej odsłony bloga. Tak, tak, dokładnie niebawem przekroczymy milion wejść, co jest dla nas ogromna radością jak również niemałym szokiem :-). Nie wiem czy uda nam się tego dokonać do 2 lutego (szanse są :-)) ale nawet jeżeli się nie uda do dnia urodzin, to mam nadzieje, że podczas trwania konkursu już na pewno :-)  

Przez najbliższe dni będziecie tu poznawać kolejne szczegóły konkursu począwszy od współorganizatorów konkursu, przewidzianych nagród (a będzie ich sporo) aż po terminy w jakich będzie się konkurs odbywał.

W tym miejscu chciała jeszcze bardzo podziękować wszystkim tym którzy są z nami i nas czytają  :-) To dla nas ogromnie ważne wiedzieć, że ktoś czeka na nasz kolejny wpis :-) 

DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE!!!

Pamiętajcie oficjalnie ruszamy 2 lutego :-)

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj (tj. 26 stycznia) dokładnie na tydzień przed oficjalnym ogłoszeniem konkursu podaję Wam listę wszystkich współorganizatorów "Tęczowego konkursu".

Kolejność zostaje podana według alfabetu :-)

I tak pierwsze urodziny razem z nami świętować będą...
Natomiast uczestnicy konkursu będą mieli szanse wygrać....
Kreatywny zestaw niespodzianka  Biblioteka Akustyczna
Wydawnictwo BIS

Zestaw książek Origami z wierszykami oraz Bajkowe kółeczkaWydawnictwo CzyTam
Wydawnictwo Epideixis
Faniversity

Dwa zestawy eksperymentów: FUN bow, FUN blob oraz FUN snow
Super Quiz - Pieniądze Media Rodzina

Książka Operacja posągPrószyński i S-ka
Wydawnictwo RM

Dwie książki 1001 Obrzydliwych obrzydliwościTROY - DYSTRYBUCJA

Zestaw książek kreatywnych: O Cię Florek!, Królestwo liter oraz Książka na złość
Wydawnictwo Wilga
Wydawnictwo Zakamarki

Książka Moje szczęśliwe życie   

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)