Przejdź do głównej zawartości

Igloo

Kolejną typowo zimową pracą jaką ostatnio zrobiliśmy w domu było igloo :-) 
Nic trudnego potrzebne były jedynie butelka plastikowa, małe pianki mashmellows taśma dwustronna, oraz klej na gorąco. 


Z butelki odcinamy gwint a następnie ucinamy górę butelki na wysokości ok 8-10 cm (w zależności jakiej wysokości chcemy zrobić nasze igloo. Na końcu wycinamy otwór - drzwi. 
My na początku mieliśmy plan obkleić butelkę taśmą dwustronną i na nią przyklejać pianki, jednak odpadały i zrezygnowaliśmy z tej opcji decydując się użyć kleju na gorąco :-)  


Także nasze igloo powstał w 5 minut poprzez obklejenie wyciętej butelki plastikowej piankami :-)I jak Wam się podoba? :-) Nam bardzo


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .