Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Złota księga bajek do słuchania - Wydawnictwo Egmont

W życiu każdego rodzica są takie momenty, kiedy musi czas zarezerwowany zazwyczaj dla dziecka poświęcić na inne obowiązki. U nas ostatnio właśnie tak jest. Przeprowadzka "przewróciła" nasz cały świat do góry nogami. I mimo, iż zmiany są pozytywne i każdy jest nimi bardzo podekscytowany, to jednak synek domaga się "swojej" uwagi i przede wszystkim czasu :-). Niestety w natłoku obowiązków nie byłam w stanie poświęcić mu tyle czasu co zazwyczaj. Na ratunek jednak przyszły mi audiobooki. I o jednej z takich właśnie książek chciałam dzisiaj napisać :-) A mowa będzie o Złotej księdze bajek do słuchania wydanej przez Wydawnictwo Egmont.   Oboje z synkiem kochamy klasykę, dlatego też pozycja ta przypadła nam bardzo do gustu. Książka stanowi piękna odsłonę dobrze znanych i lubianych przebojów Disney'a. Zbiór zawiera takie bajki jak: Alicja w Krainie Czarów, Pinokio, Księga Dżungli, Aladyn, Król Lew oraz 101 dalmatyńczyków. Audiobook stanowi świetne połączenie. Nie tylko dziecko może słuchać mistrzowskich interpretacji Marii Seweryn oraz Artura Barcisia, ponieważ książka może być również czytana a ilustracje przeglądane wedle uznania młodego czytelnika.


Dzieci wysłuchają opowieści O podróży Alicji do niesamowitej Krainy Czarów. Poznają małego Pinokia, chłopczyka - pacynkę oraz jego ojca. Przeżyją niesamowitą przygodę w dżungli z małym chłopcem o imieniu Mowgli. Polatają na czarodziejskim dywanie Aladyna. Będą świadkami walki o władzę nad lwią krainą oraz przeżyją niesamowite przygody w towarzystwie 101 piesków :-)

Znane od lat i uwielbiane przez dzieci na całym świecie bajki, pozwolą młodemu słuchaczowi puścić wodze fantazji i przeżyć przygody życia.  

Do tego książka jest bogato ilustrowana. Intensywne barwy i realistyczne sceny dodają dodatkowych wrażeń estetycznych odbiorcy. Niewielki format książki sprawdza się idealnie w podróży, zmieści się do każdego plecaczka. Polecamy serdecznie!!!


Książkę kupić można TUTAJ 
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty