Przejdź do głównej zawartości

Renifer - PROJEKT ZWIERZAKI CUDAKI 2

Pomysłodawczyni projektu ZWIERZAKI CUDAKI 2 zafundowała wszystkim uczestnikom niezłą zabawę przedłużając projekt :-) Na grudzień zaplanowany jest tylko jeden cudak, rzecz oczywista czas, czas i czas :-) w grudniu płynie pięć razy szybciej niż w innych miesiącach :-) A cudakiem grudnia został oczywiście nie kto inny jak tylko RENIFER :-) Dzisiaj nasza pierwsza odsłona w projekcie (bo jeden już powstał tu, ale nie w ramach projektu :-))Do wykonania renifera Ignaś użył:
- brązowego papiery,
- niebieską kartkę
- czerwonego pompona,
- ruchomych oczek,
- gwiazdek,
- nożyczek i kleju.


Na początek wycinamy sporych rozmiarów trójkąt z papieru...


...zaginamy górę


i całość przyklejamy na kartkę


Następnie przyklejamy oczka i nos...


po czym zginając papier tworzymy rogi renifera.
Na koniec jeszcze gwiazdki :-)


i Rudolf czerwononosy jest już gotowy :-)Wpis powstał w ramach projektu ZWIERZAKI CUDAKI 2Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.