Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Przed twoim urodzeniem - Wydawnictwo Czerwony Konik

Przed twoim urodzeniem to jedna z tych książek, które nie czyta się długo ale za to często. Przepięknie opowiedziana historia ojca, który opisuje drogę jaką przeszedł oraz jakie pokonał trudności aby zostać ojcem.


Każdy rodzic prędzej czy później usłyszy to pytanie? Mamo/tato skąd się biorą dzieci? Nie jest to proste pytanie, ale każdy rodzic postawiony przed tym pytaniem musi się z nim zmierzyć i udzielić odpowiedzi. Dlatego warto rozmawiać z dziećmi na ten temat choćby przy okazji takich lektur jak ta.


Narrator (ojciec) prowadzący rozmowę ze swoim dzieckiem opowiada mu jak w przeszłości starał się stworzyć "ludzika", jednak bez skutecznie. Próby stworzenia "ludzika" przy użyciu zarówno plam jaki okruszków chleba  nie powiodły się. Dopiero gdy pewnego dnia poznaje mamę owego chłopca udało mu się osiągnąć swój cel.


Dopełnieniem książki są piękne i subtelne ilustracje. Bardzo znaczącym elementem jest tu pojawiający się na każdej stronie niebieski kot - świadek wszystkich zarówno prób i porażek jak i narodzin wielkiej miłości...
Na samym końcu kot zostaje przytulanką małego bohatera.


Pięknie opowiedziana historia dająca odpowiedź w jaki sposób każdy z nas znalazł się na tym świecie - z miłości :-)

Idealna pozycja na prezent zarówno dla przyszłych rodziców jak i ciekawskiego przedszkolaka :-)

Książkę można nabyć tutaj

Tytuł - Przed twoim urodzeniem
Autor - Rascal
Wydawnictwo - Czerwony Konik
Ilustracje - Mandana Sadat
Oprawa - twarda


Wydawnictwo Czerwony Konik

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty