Przejdź do głównej zawartości

Choinka 3D

Święta już coraz bliżej, u nas powoli rozpoczynamy ostatnie przygotowania :-) W związku z tym zawiesiliśmy nasze kreatywne zabawy, ale mam jeszcze kilka prac do pokazania, które Ignaś zrobił kilka dni temu :-) Pierwszą z nich jest prezentowana poniżej choinka 3D. Bardzo prosta w wykonaniu a przy okazji efektowna :-)Do jej wykonania potrzebujemy:
- dwóch trójkątów wyciętych z tektury, w których należy wykonać nacięcie (z góry i z dołu po jednym na danym trójkącie),
- kolorowych kółek wyciętych z papieru,
- oraz kleju.


Jedyne co trzeba zrobić to po nałożeniu obu trójkątów na siebie udekorować je kolorowymi "bombkami". Na koniec Ignaś przykleił ozdobę na górę i choineczka była gotowa :-) Oczywiście można pokusić się pomalowanie tektury na zielono przed jej ozdobieniem, zrobienie łańcucha czy bardziej strojnych ozdób, jednak my postawiliśmy na prostotę :-).

Zapraszamy na fotorelację z tworzenie :-)


Efekt końcowy :-)


Choinka trafiła na Ignacego biurko :-) ma się nie źle wraz z pozostałą bandą :-)
Komentarze

  1. I kolejny raz zrobiliście piękną ozdobę z materiału, który na pozór nie jest zbyt atrakcyjny. Brawo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna choinka, a w otoczeniu świątecznej ekipy prezentuje się wspaniale :)

    OdpowiedzUsuń
  3. piękna choinka, fajny pomysł...wykonanie mega! Brawi WY!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.