Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Zimowy krajobraz miasta nocą :-)

Nadchodzi zima a wraz z nią długie chłodne wieczory. Czym zająć dzieci podczas tych wieczorów? Najlepiej pozwolić im tworzyć. U nas Ignaś właśnie stworzył to co widzi za oknem (no może poza śniegiem, którego u nas nie ma :-(). Popatrzcie jak prezentuje się Ignasia praca zatytułowana "Zimowy krajobraz miasta mocą" Do wykonania pracy Ignaś potrzebował:
- granatowej kartki z bloku technicznego,
- kolorowych kartek,
- płatków kosmetycznych,
- kredek,
- kleju
- i nożyczek.  


Na początek czeka Was troszkę  wycinania. Potrzebne będą domy, okna, drzew i i kominy.
Gdy już wszystko jest wycięte, przechodzimy do przyklejania.Na koniec jeszcze zaśnieżone dachy......kominy...


...i na samym końcu gwiazdeczki na rozświetlonym gwieździstym nocnym niebie :-)


A oto Ignasia widok z okna nocą :-)


Komentarze

 1. Kolejna piękna praca. Mam pytanie - czy wszystkie prace zbieracie i jak przechowujecie, czy tylko dokumentujecie na blogu? Pytam tak na przyszłość, bo mi pewnie szkoda by było wyrzucać tak cudne dzieła, a z drugiej strony trudno wszystko gromadzić.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :-) codo Twojego pytania, to bardzo bym chciała wszystkie zachować, ale niestety jest to niemożliwe. Niektóre prace są wykonane z takich materiałów że zwyczajnie dłuższe ich przechowywanie jest niemożliwe. Poza tym miejsce... Większość prac po wykonaniu zdobią lodówkę, tablicę lub półkę przez jakiś czas, niektóre ulegają zniszczeniu, niektórymi Ignaś się bawi a niektóre chowam głęboko :-)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty