Przejdź do głównej zawartości

Rodzinka pingwinków zimową porą :-)

 3,2,1... start, zaczynamy :-) Dzisiaj u nas pierwszy zimowy twórczy wpis :-) Powstała u nas cała rodzinka pingwinków, którzy nieodłącznie kojarzą się z zimą :-) Kto ciekawy zapraszamy do obejrzenia dalszej fotorelacji :-)

Do wykonania pingwinków Ignaś potrzebował:
- czarnego i białego papieru,
- pomarańczowej pianki,
- farb plakatowych,
- ruchomych oczek,
- kleju
- i nożyczek.


 I ja się Wam podoba nasza pingwinkowa rodzinka :-)
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .