Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie projektu ZWIERZAKI CUDAKI 2

Koniec listopada to czas na podsumowanie projektu ZWIERZAKI CUDAKI 2. Przystępując do niego miałam cicha nadzieję, że uda nam się stworzyć co najmniej po dwa z 4 zwierzaków w miesiącu. Ignasia zaangażowanie w projekt i chęć tworzenia przerosły moje najśmielsze oczekiwania :-) Nie dość że udało nam się wykonać plan w 100 procentach i stworzyć całą galerię 12 zwierzaków cudaków to jeszcze przy delfinie troszkę zaszaleliśmy i powstały aż trzy jego wersje :-).Zapraszam na podsumowanie całego projektu :-)

 Wrzesień:

3. Zebra:

Październik:

3. Delfin: 12 i 34. Lew:


Listopad:

1. Jeż:
3. Mysz:
Tak wygląda podsumowanie naszych trzymiesięcznych zabaw z projektem ZWIERZAKI CUDAKI 2 :-)

Ale już wiemy że na tym nie koniec :-) grudzień zapowiada się więc nadal twórczo :-) co nas ogromnie cieszy :-)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Łapacz snów - pomysł na ozdobę do dziecięcego pokoju od GraweLove + K O N K U R S

Lada dzień powitamy na  świecie naszego drugiego synka :-) Jak mogliście się przekonać czytając nasz blog, przygotowania na ten dzień trwają już kilka ładnych miesięcy :-) Większość już przygotowana, pozostało jeszcze tylko kilka szczegółów, w tym dokończyć dekorowanie pokoju młodego. Jak tylko wszystko będzie gotowe, na pewno pokażemy Wam go w całej okazałości. Jednak zanim to nastąpi, zdradzimy kilka szczegółów i pokażemy Wam co między innymi będzie zdobiło ściany w pokoju Nikodema. Pierwszą ozdobą, którą chciałam Wam pokazać jest przepiękny łapacz snów w wygrawerowanym jego imieniem. Jeżeli chcecie wiedzieć gdzie takie cuda powstają, to odsyłam Was na stronęGraweLove, gdzie znajdziecie nie tylko łapacze snów, ale także wiele innych ozdób i gadżetów.