Tyle razy nas odwiedziliście :-)

O Cię Florek!


Które dziecko nie lubi zwierząt? Może i są wyjątki, ale Ignaś zdecydowanie do nich nie należy. Uwielbia zwierzaki oglądać, malować wyklejać... Najprościej rzecz ujmując jedną z jego pasji są zwierzęta. Dzisiaj pokażemy Was niesamowicie kreatywną książkę, dzięki której Ignaś może przemierzyć świat wzdłuż i w szerz odkrywając piękno fauny poszczególnych kontynentów. Poza tym książka to skarbnica pomysłów na kreatywne i twórcze zabawy. A o jakiej książce mowa? Oczywiście, że o O Cię Florek!
O Cię Florek! to ponad 200 stron, podzielonych na 8 rozdziałów wypełnionych ogromem pomysłów na ciekawą i nietuzinkową zabawę. U nas sprawdza się idealnie na jesienne wieczory. Książka to podróż, podróż po najdzikszych zakątkach świata. Kolejne stacje zaprowadzają młodego twórcę do tropikalnej Afryki, Azji czy Ameryki Północnej. Zwiedzi sawanną, Australię oraz Puszczę Amazońską poznając przy tym występujące gatunki zwierząt. A to wszystko młody czytelnik poznaje poprzez niesamowicie kreatywne zadania. Każda strona to inne wyzwanie. Są tu rysunki do uzupełnienia, pokolorowania, wyklejenia czy odwzorowania. Dziecko może dostosowywać się do dołączonych poleceń lub samemu tworzyć zgodnie z własną wizją :-)
Przewodnikiem w podróżach jest profesor niezwyczajny, miłośnik wszystkiego co żywe Florian Szczękoczułek :-) Dokładnie tak, ten oto osobliwy dostojnik zabiera dzieci w niesamowite podróże, a towarzyszące in zabawy twórcze rozjaśniają ponure i szare jesienne dni.      U nas książka zdała egzamin na 6. Różnorodność zadań sprawia, że Ignaś chętnie po nią sięga wynajdując coraz to nowe zadania. Pobudzanie wyobraźni i kreatywnych działań to to, za co profesor Florian otrzymał swój tytuł :-)  


Książkę gorąco polecamy!!!

a zakupić ją możecie TUTAJ 

Komentarze

  1. Bardzo fajna jest tak książka, widziałam ją już. Kiedyś ją sobie kupimy ale najpierw musimy zużyć wszystkie tego typu książki, których mamy w domu bardzo dużo :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty