Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Hania Humorek i Świetne Święta - Wydawnictwo Egmont

Wydawnictwo Egmont po raz kolejny nie zawiodło i tuż przed świętami wypuściło (poza najnowszą Basią) kolejne przygody Hani Humorek, które podejmują tematykę zbliżających się świąt, zapewniając przy tym niezłą rozrywkę. Jest to już 15 tom serii. My z Hanią "spotkaliśmy"się już nie raz :-) a najnowsza pozycja nie tylko zaskakuje ale jak to bywa z Hanią - bawi do łez.  Hania Humorek i Świetne Święta to jedna z tych pozycji, których nie może zabraknąć w okresie przedświątecznym :-)
Tym razem sympatyczne rodzeństwo nie morz doczekać się nadchodzących świąt. I mimo, iż nie zaskoczyła mnie lista prezentów stworzona przez Hanię na rolce papieru toaletowego, to postawa jej młodszego brata już tak. Chłopiec marzy tylko o jednym, żeby na święta spadł śnieg. Niestety stan w którym mieszkają ostatni raz został nawiedzony przez śnieg na święta ponad sto lat temu.


Tak więc cała rodzina stara się subtelnie wytłumaczyć chłopcu, że jego życzenie raczej się nie spełni. Pomiędzy tym wszystkim przeplata się wątek przedstawienia w szkole, podczas którego dzieci wraz ze swoimi klasami będą odgrywały jak wyglądają tradycyjne święta w innych krajach. Jak na złość chłopiec po raz kolejny otrzymał rolę myszki. Jednak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, żeby upragniony przez niego śnieg spadł. Pomóc w tym miał mu nowy listonosz i tajemnicza paczka, którą dostarczył rodzinie Humorków.
Hania jako starsza siostra postanowiła jednak spełnić marzenie młodszego brata przyozdabiając cały pokój śnieżynkami wyciętymi z papieru...


...jednak okazuje się, że cuda się zdarzają... :-)


Kolejna bardzo sympatyczna pozycja z serii o Hani Humorek, idealna na grudniowe wieczory :-)

Polecamy!!!

Książkę można kupić TUTAJ  a o całej serii możecie poczytać TUTAJ   

Tytuł - Hania Humorek i Smrodek - Świetne Święta
Autor - Megan McDonald
Wydawnictwo - Egmont
Ilustracje - Peter Reynolds
Oprawa - miękka
liczba stron - 96  

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty