Przejdź do głównej zawartości

Delfin - PROJEKT ZWIERZAKI CUDAKI 2

Zgodnie z obietnicą daną przy pierwszym delfinku, pokazujemy Wam dzisiaj drugiego cudaka, którego Ignacy zrobił w ramach projektu ZWIERZAKI CUDAKI 2 :-) Delfinek powstał z:
- guzików,
- naklejek
- i kleju z brokatem.


Zadaniem Ignacego było wykleić delfinka guziczkami i naklejkami :-) Delfinka uprzednio wydrukowałam i wycięłam. Reszta należał już do synka :-)


A oto efekt końcowy 


Wpis powstał w ramach ;projektu ZWIERZAKI CUDAKI 2Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody.