Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Tęczowy jeż :-)

U nas ostatnio bardzo tęczowo było. Ignasiowi spodobało się tworzenie tęcz. Ale tym razem postanowił wykleić tęczowego jeża :-) tak na przekór jesieni :-)

Na kartce papieru przygotowałam pyszczek i nogi zwierzaka, a z kolorowych kartek papieru (oczywiście w kolorach tęczy) wycięłam złożone trójkąty, jeszcze tylko klej i oczko i można było zasiąść do wyklejania :-)Dzięki odpowiedniemu wycięciu trójkątów (złożonych w pół) po przyklejeniu jednej z dwóch stron uzyskaliśmy fajny efekt kolców 3D
Co myślicie o takiej wersji jeża??? Czyż nie miło było by patrzeć na takie kolorowe jeże chodzące po zielonej trawce :-)

Komentarze

  1. Tęcza rzadzi i dobrze, bo swietnie Wam wychodzi.
    :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zadążam za Wami :) Kolejna piękna praca, a na niej ulubione zwierzątko Tygrysich rodziców.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To dzięki Wam, jak Ignaś zobaczył waszego cudnego jeża to od razu wpadł na pomysł, ze chce zrobić swojego własnego prywatnego i to w dodatku w kolorach tęczy hihi

      Usuń
  3. a czemu Ignaś sam nie wycinal trojkatow?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Powiedział że nie ma ochoty :-) ostatnio się dużo na wycinał :-)

      Usuń
  4. Lubię tęczowe zestawienie kolorów także jeż jak najbardziej podoba mi się :-)

    OdpowiedzUsuń
  5. Cieszę się że trafiłam na Twoją stronę :) robiliśmy dziś jeżyka tęczowego z moją dwu letnią corcia :) nie jest tak idealny jak wasz ale ważne że podczas klejenia była zabawa :) pozdrawiamy:) niestety nie da się wstawić Zdjęcia efektów pracy także zamiast tego wysyłamy uśmiechy :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty