Przejdź do głównej zawartości

Syfon i uczucia

Syfon i uczucia jest kontynuacją książki Syfon pies taki jak TY! Początek akcji rozgrywa się na przełomie lata i jesieni a kończy tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Iwona Kamińska pisząc drugą część przygód o uczuciowym piesku, potwierdziła swoją umiejętność wczucia się w uczucia i emocje z jakimi nie wątpliwie wiele małych dzieci musi się zmierzyć.  

W drugiej części Syfon musi pokonać wiele własnych słabości. Najtrudniejsze z czym przyjdzie mu się zmierzyć to tęsknota za przyjacielem Pućką. Jest też i miłe zaskoczenie i przemiana "czarnej owcy" z pierwszej części. Ale nie będę zdradzała więcej szczegółów :-) Zainteresowanych odsyłam do lektury :-)Syfon i uczucia jest piękna książką, która zapadła man głęboko w pamięci. Pies, który tak jak każdy z nas ma uczucia, emocje, wie co to strach i tęsknota.Książka została przepięknie zilustrowana i wydana w twardej oprawie.Gorąco polecamy obie pozycje, zapewniamy, że dostarczą czytelnikowi cały wachlarz emocji :-)


Tytuł - Syfon i uczucia
Autor - Iwona Kamińska
Wydawca - Wydawnictwo Czterolistne
Ilustracje - Beata Horyńska
Liczba stron - 80
Oprawa - twarda

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.