Przejdź do głównej zawartości

Pies - PROJEKT ZWIERZAKI CUDAKI 2

Wrzesień zapowiada się u nas bardzo twórczo. Będą eksperymenty, pierwszy warsztat w projekcie Dziecko na warsztat, będzie kolorowo i papierowo :-)

W projekcie ZWIERZAKI CUDAKI 2 jednym z zadań jest wykonanie pieska :-) Ignacy postanowił go namalować, ale inną niż zazwyczaj techniką. Nasza propozycja to użycie zamiast tradycyjnych pędzelków patyczków do uszu :-) Super frajda i ciekawy efekt końcowy :-0Do wykonania naszego kropkowanego pieska potrzebowaliśmy:
- szablony pieska (nasz był wycięty),
- brązowej farby,
- patyczków do uszu.


Teraz Ignaś mógł już przystąpić do malowania :-)
Fajna zabawa a przy okazji trening motoryki małej :-)

Oto nasz piesek :-) o roboczym imieniu Tobi


Wpis powstał w ramach projektu ZWIERZAKI CUDAKI 2


Nasza poprzednia praca w projekcie to:
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami ", której pomysłodawczynią jest  Karolowamama .  Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy: - miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Niezbędnik każdego chłopaka oraz Niezbędnik akażdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Wydawnictwo Debit

Dziś chciałam Wam przybliżyć dwie bardzo wartościowe książki, które w bardzo prosty, przystępny a przy tym subtelny sposób opisują zmiany jakie powstają w ciele dojrzewającego nastolatka. Dwa niezbędniki, jeden skierowany do chłopców, drugi do dziewczynek, to książki, które powinny trafić w ręce każdego nastolatka. Publikacje ukazały się na rynku nakładem Wydawnictwa Debit .