Przejdź do głównej zawartości

Konstrukcje kamienne i ich cienie

Kolejne "znalezisko" dzisiaj Was pokażemy.  Karty z konstrukcjami kamiennymi i ich cienie to zabawa przy której trzeba wytężyć dobrze wzrok.

Osiem kart z konstrukcjami i ich cienie znalazła w internecie ok 2 lata temu. Ignacy od samego początku bardzo je polubił. Obecnie już nie bawi się z nimi ale dal celów blogowych zrobił wyjątek. 

Nasze karty zalaminowałam i dodatkowo umieściłam na podkładkach aby lepiej było je dopasowywać, ale nie jest to konieczne.

Życzymy miłej zabawy :-)


Karty do pobrania TUTAJ

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.