Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Klocki Tęcza od Grimm's Toys

Uwielbiamy drewniane zabawki, uwielbiamy klocki, w końcu uwielbiamy kreatywne zabawy, a jak możemy połączyć te trzy elementy razem, to mamy pewność mile spędzonego czasu na długie miesiące a nawet lata :-)

Klocki Tęcza to zestaw składający się z 12 elementów (półkoli), każdy klocek jest innej wielkości. Elementy dają niezliczone możliwości tworzenia bajecznych kompozycji od tunelu, kołyski czy zamku po węże, kwiaty i wieże. To tylko kilka propozycji, możliwości jest tyle ile podpowiada wyobraźnia. Ignacy klocki układa od dawna, pochłaniają go na długie godziny, a mino to nadal odkrywa coraz to nowsze warianty kompozycji. 
Klocki Tęcza produkowane są przez niemiecką firmę Grimm's, powstają z ręcznie obrabianych i malowanych elementów. Firma słynie z produkcji unikalnych, designerskich zabawek z drewna. Przy produkcji firma zwraca szczególną uwagę na kolorystykę, gdyż jej motto brzmi "Kolor to radość".


Klocki Tęcza, jak i inne zabawki firmy, wyróżniają się różnorodnością, oryginalnością oraz intensywnymi odcieniami. Firma zdobyła uznanie w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii, Korei a także Japonii.

Nasza przygoda z tymi klockami rozpoczęła się dobre kilka lat temu i trwa nadal. Kolejne układy oraz pomysły na wykorzystanie elementów wciąż się pojawiają, sprawiając przy tym dużo radości. Dobra zabawa gwarantowana :-)

Inne zabawki od Grimm's Toys

Puzzle Kwadrat od Grimm's Toys
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty