Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Klocki Figury Morphun

Większość z Was zapewne zna klocki Morphun, klocki, które dostępne są w ponad 50 krajach i zyskują coraz większą popularność. Systemy klocków są bardzo zróżnicowany, dostępnych jest kilka różnych wersji. My dzisiaj chcemy Wam pokazać zestaw Klocki figury Morphun.  Zestaw składa się z 66 elementów, na których znajdują się cyfry od 1 do 6, cztery figury geometryczne, oraz sześć przedmiotów, zwierząt i roślin w sześciu kolorach.

Zastosowań klocków jest wiele, z młodszymi dziećmi mogą służyć do segregacji pod względem koloru lub kształtu, w nauce kolorów i kształtów, tworzenia zbiorów czy przeliczania elementów .

Zestaw jest przeznaczony również do ćwiczeń łączenia cech, które prezentujemy poniżej.


Każdy element posiada dwa boki z wypustkami oraz dwa z wyciętymi półkolami, które służą do łączenia w całość.


Zabawa klockami to nie tylko czas spędzony na kreatywnej i ciekawej zabawie ale również świetny trening motoryki małej, koordynacji wzrokowo - ruchowej oraz cierpliwości.Klocki Morphun zdobyły ponad 10 prestiżowych nagród i wyróżnień w kategorii zabawka edukacyjna.

A teraz przechodzimy do łączenia cech z Ignacym i klockami w rolach głównych :-)

Ja do klocków przygotowałam jeszcze plansze do odwzorowania dla Ignasia. Ułożyłam określone układy z klocków 5x5, zrobiłam im zdjęcia, wydrukowałam i już mieliśmy gotowe nowe układanki lewopółkulowe. 

Jakość wykonania klocków jest bardzo wysoka. Każdy element dokładnie wykończony. Plastik z którego zostały wykonane klocki jest bardzo twardy, dzięki czemu klocki nie odkształcają się przy większym nacisku. 

Polecamy wszystkim miłośnikom klocków :-) 

Komentarze

 1. Super. Jak zawsze pomyslowo.
  Ze zdjeciami dopry sposob. Tylko, ze ja chyba bym ,,wywolala" zdjecie, bo tusz szybko idzie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. :-) mi szkoda czasu na wywoływanie .-)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow super😊 pozdrawiamy z Tomaszowa 😊

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty