Przejdź do głównej zawartości

Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham - Wydawnictwo Egmont

Książeczka znana na całym świecie, z ponad 8 milionami sprzedanych egzemplarzy. W Polsce wydana po raz pierwszy w 2002 roku. "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cie kocham" Sama McBratney'a to opowieść o miłości, - wszechwładnej, potrzebnej do życia każdemu. To książka dla wszystkich kochających, kochanych i pragnących miłości.To historia "Małego Brązowego Zajączka" oraz "Dużego Brązowego Zająca", którzy bardzo się kochają. Autor nie określa pokrewieństwa bohaterów ale, młody czytelnik może odczytać tu relację matka - dziecko. Zające bardzo się kochają i nawzajem starają się określić jak bardzo. Ale miłość nie łatwo jest zmierzyć. Poszukują odpowiedzi na pytanie, jak bardzo się kochają, ale jeśli kochasz kogoś tak bardzo jak daleko jest stąd do księżyca i z powrotem, nie jest łatwo wyrazić to odpowiednimi słowami i czynami.Piękna i wzruszająca opowieść o uczuciach, cieple i zrozumieniu, pełna pozytywnej energii. Prosta w przekazie zarówno słownym jaki wizualnym. Arcydzieło literatury dziecięcej!!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.