Tyle razy nas odwiedziliście :-)

"Drewniana łamigłówka logiczna" od GOKI - PROJEKT "Grajmy"

Jeśli szukacie zabawki która zajmie Wasze dziecko na wiele godzin, to mam dla Was sprawdzoną propozycję :-) "Łamigłówka logiczna" od firmy Goki. Jest to drewniana układanka do sortowania kolorów i kształtów. 


Układanka składa się z granatowej planszy z wyciętymi prowadnicami, w których zostało zamontowanych 16 różnych elementów w czterech kolorach i czterech kształtach: 4 gwiazdki, 4 kwadraty, 4 kwiaty oraz 4 kółka.


Do planszy dołączono 18 tabliczek z przykładowymi wzorami, które dziecko powinno postarać się ułożyć. W pudełku znajduje się drewniana ramka, dzięki której bardzo łatwo przetrzymywać tabliczki (na każdym miejscu znajdują się dwie plakietki).Gdy Ignacy otrzymał tą grę, początkowo miał pewne trudności z jej ułożeniem, zwłaszcza jeśli do ukończenia układu konieczne było przesunięcie wielu elementów. Jednak z czasem nabrał dużej wprawy i układanka stała się jedną z ulubionych. Po dziś dzień bardzo chętnie po nią sięga. 

Gra jest nie tylko wspaniałą łamigłówka, ale również doskonale sprawdza się jako gra towarzyska. Lubimy urządzać rodzinne turnieje, w których na czas układamy losowo wybrany wzór. Wspaniała zabawa i trening mózgu w jednym :-)

Ponadto gra rozwija:
- logiczne myślenie,
- motorykę małą,
- koncentrację,
- spostrzegawczość,
- mniejsze dzieci może uczyć kolorów i kształtów.

Polecamy wszystkim miłośników gier :-)


Wymiary: 21 x 18,5 x 3cm
Materiał: malowane drewno
Wiek zalecany przez  : 4 lata +

Wpis powstał w ramach projektu #‎grajmy‬

Komentarze

Popularne posty