Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Puzzle Game Od Firmy Goki

Małe pudełeczko a w nim cztery drewniane klocuszki (sześciany) oraz 26 małych drewnianych plakietek. Na każdym z boków klocki mają namalowane różne wzory. Natomiast plakietki przedstawiają wzory do odwzorowywania. 

"Puzzle Game" firmy Goki to przede wszystkim wspaniała zabawa podczas której dzieci ćwiczą:

- logiczne myślenie,
- analizę i syntezę wzrokową,
- umiejętność odwzorowywania,
- koncentrację i cierpliwość.

Gra nie jest u nas nowością, od dawna Ignacy gra w nią i nadal bardzo lubi. Pomyślicie może, że           z czasem na pewno znudzi się ta zabawka każdemu dziecku - ile można układać jedne i te same wzory   w kółko. Ciężko znaleźć im inne zastosowanie. Nam się udało :-) Jesteście ciekawi jakie? Odpowiedź znajdziecie poniżej :-) 

Na koniec pragnę dodać, iż produkt odznacza się bardzo wysoką jakością wykonania, co gwarantuje długą żywotność a co za tym idzie wiele godzin spędzonych przy tej grze.

Gra przeznaczone jest dla jednego gracza od 3 roku życia.


A teraz odpowiedź jak nam udało się przywrócić "nowe życie" grze. Otóż zauważyłam, że kilka wzorów z kompletu jest  symetrycznych, i idealnie nadadzą się do układania przy lustrze (oczywiście w tym przypadku wykorzystujemy tylko dwa klocki (drugie dwa widzimy w odbiciu lustrzanym). Ignacemu bardzo spodobała się taka wersja gry (szkoda tylko, że symetrycznych wzorów jest tak mało. Ale chyba mam pomysł jak temu zaradzić :-)).


Lustro, które młody wykorzystuje :-)
Komentarze

Popularne posty