Przejdź do głównej zawartości

Kartka Urodzinowa Handmade

Święto majowe w naszej rodzinie od początku było zawsze wyjątkowym czasem, czasem radości i świętowania. Dlaczego zapytacie? Otóż dzisiaj 1 maja swoje urodziny obchodzi mój mąż. 

Równo rok temu ten dzień - DZIEŃ 1 MAJA - stał się podwójnie szczególny w naszej rodzinie. Otóż rok temu dołączy do nas rodziny kolejny członek. Mały kuzyn Ignacego, który dzisiaj obchodzi swoje pierwsze w życiu urodziny :-).

Niestety kilometry dzielące nas, nie pozwoliły nam dzisiaj razem z innymi świętować tak szczególne urodziny - TE PIERWSZE. 

Ale pamiętaliśmy, i z tej właśnie okazji Ignacy wykonał dla małego kuzyna oraz oczywiście swojego tatusia (nie zapominamy tu o święcie taty Ignacego) własnoręcznie robione kartki urodzinowe

Wiemy, że kartka już dotarła do małego adresata, a druga czeka na powrót tatusia z pracy :-( (niestety), więc czas najwyższy podzielić się z Wami naszym pomysłem.

Dużo zabawy, radości i uśmiechu życzymy rocznemu S.

A naszemu solenizantowi już za chwilę osobiście złożymy życzenia :-)

A Wy też lubicie dostawać takie kartki zrobione własnoręcznie? A może też komuś taką kartkę już podarowaliście? :-)

KARTKA DLA ROCZNEGO S.


KARTKA DLA UKOCHANEGO TATUSIA
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Uciekający pieprz - "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami"

Kolejny wakacyjny piątek i kolejny eksperyment w ramach inicjatywy "Wakacyjne PIĄTKI z eksperymentami", której pomysłodawczynią jest Karolowamama
Do wykonania naszego eksperymentu - uciekający pieprz - potrzebujemy:
- miski/głębokiego talerza, -  pieprzu, - płynu do naczyń, - małego pojemnika, - wody. 

Eksperyment "Rozkwitający kwiat" - PROJEKT PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI

Eksperyment "rozkwitający kwiat" prezentujemy dzisiaj w ramach projektu "PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI", to właśnie  dzięki niemu w każdy piątek opisujemy co najmniej jeden przeprowadzony przez nas eksperyment, a o całej inicjatywie możecie przeczytać TUTAJ.