Przejdź do głównej zawartości

Kartka Urodzinowa Handmade

Święto majowe w naszej rodzinie od początku było zawsze wyjątkowym czasem, czasem radości i świętowania. Dlaczego zapytacie? Otóż dzisiaj 1 maja swoje urodziny obchodzi mój mąż. 

Równo rok temu ten dzień - DZIEŃ 1 MAJA - stał się podwójnie szczególny w naszej rodzinie. Otóż rok temu dołączy do nas rodziny kolejny członek. Mały kuzyn Ignacego, który dzisiaj obchodzi swoje pierwsze w życiu urodziny :-).

Niestety kilometry dzielące nas, nie pozwoliły nam dzisiaj razem z innymi świętować tak szczególne urodziny - TE PIERWSZE. 

Ale pamiętaliśmy, i z tej właśnie okazji Ignacy wykonał dla małego kuzyna oraz oczywiście swojego tatusia (nie zapominamy tu o święcie taty Ignacego) własnoręcznie robione kartki urodzinowe

Wiemy, że kartka już dotarła do małego adresata, a druga czeka na powrót tatusia z pracy :-( (niestety), więc czas najwyższy podzielić się z Wami naszym pomysłem.

Dużo zabawy, radości i uśmiechu życzymy rocznemu S.

A naszemu solenizantowi już za chwilę osobiście złożymy życzenia :-)

A Wy też lubicie dostawać takie kartki zrobione własnoręcznie? A może też komuś taką kartkę już podarowaliście? :-)

KARTKA DLA ROCZNEGO S.


KARTKA DLA UKOCHANEGO TATUSIA
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Czym zając malucha#17 - puzzle sensoryczne DIY

Dziś u nas kolejna zabawa, tym razem z puzzlami sensorycznymi w roli głównej. Nikoś bardzo lubi takie zabawy a puzzle spodobały mu się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zabawę i tez wykonacie takie (lub podobne) zabawki dla Waszych maluszków :-)