Tyle razy nas odwiedziliście :-)

"Chwiejące Się Słonie" Firmy Haba - PROJEKT "grajmy"

Kolejna nasza propozycja gry to "Chwiejące się słonie" od firmy Haba. Gra w której dzieci ćwiczą: spostrzegawczość, logiczne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową, precyzję i koncentrację, uczy odwzorowywania, ponadto dobra zabawa przy tej grze jest gwarantowana.  W skład gry wchodzi:

- 10 drewnianych dwustronnych słoni (w pięciu kolorach po dwie sztuki w kolorze)
- 5 dwustronnych plansz z układami do odwzorowania
- instrukcja gry

Zadaniem dziecka jest ułożenie słoni według wzoku. Brzmi dosyć prosto ale...

UWAGA!!! 

Słonie mogą patrzeć w różnych kierunkach, trzeba uważnie się im przyjrzeć. Ponadto te słonie to chyba kiedyś w cyrku występowały bo potrafią ustawić się w przeróżnych pozycjach tworząc fantazyjne piramidy. 

Wspaniała gra zręcznościowa, która przyciąga również perfekcyjnym wykonaniem oraz kolorystyką. Duże twarde karty są wyraźne, dzięki czemu odczytanie wzoru nie stanowi żadnego problemu, a piękne słonie swym urokiem dodają grze dodatkowych atutów. Jak zawsze Haba jest gwarantem jakości. 

Grę z powodzeniem wykorzystujemy również do ćwiczeń pamięci :-)

Gra przeznaczona jest dla jednego gracza, dla dzieci od 2 do 6 roku życia. 
Wpis powstał w ramach projektu ‪#‎grajmy‬!

Komentarze

  1. Wygląda super, plus za drewniane a nie plastikowe słonie... Chyba się skuszę na drugie urodziny Młodego

    OdpowiedzUsuń
  2. My osobiście polecamy, świetna zabawa i nauka w jednym. Na początek tak jak dla 2-latka to wspaniały trening motoryki małej, ustawianie słoni jest sprawia wiele frajdy, proste odwzorowania (z czasem coraz bardziej skomplikowane). Ponieważ słoni jest 10 (po 2 w danym kolorze) rodzic może na początek układać proste wzory. My wykorzystujemy je również do ćwiczeń pamięci. Jakość i super zabawa w jednym. (To jest nasza opinia :-)).

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty