Przejdź do głównej zawartości

Zabawy Walentynkowe 2016

Walentynki już niebawem, dzień w którym okazujemy naszym najbliższym, bardziej doniośle niż zazwyczaj miłość, szacunek, przywiązanie... Dzisiaj pokażemy Wam naszych 10 propozycji na zabawy Walentynkowe. Mamy nadzieję, że się spodobają

1. Szeregi z Filcowych Serduszek

2 Serce Wyklejane Czerwonymi Piórkami

3. Serce Wykładane Szklanymi Serduszkami

4. Do a Heart Art - Serduszko w Kropeczki


5. Przeplatanie Serduszka Sznureczkiem

6. Walentynkowy Słonik z Serduszek

7. Serduszkowa Gąsieniczka8. Serduszko Malowane Gąbkowym Stempelkiem
 9. Serduszka Wyklejone Play-Doh i Wyłożone Kamyczkami


10. Serduszko Wyklejone z Mniejszych  Serduszek
Komentarze

  1. Gąsienica skradła moje serce, a słonik jest po prostu trąbastyczny! Na pewno wykorzystamy pomysły

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszymy się, że podobają się pomysły. Dużo radości było u nas przy ich tworzeniu :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. No i nie wiem, która podoba mi się najbardziej, ale ponieważ jestem jak sroka i lubię to co błyszczące to to ze szklanymi sercami :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ponad 100 pomysłów na prace plastyczne dla dzieci

Dla wszystkich którzy lubią kreatywne zabawy postanowiłam zabrać w jednym miejscu ponad..... pomysłów na prace plastyczne. Proste w wykonaniu, nie potrzebują dużych nakładów materiałów ani czasu. Mamy nadzieje, że spodoba Wam się takie zestawienie :-)  

Czym zająć malucha#14 - zabawa sensoryczna z woreczkami na lód

Dzisiaj wraz z Nikosiem chcieliśmy Wam pokazać kolejną zabawę sensoryczną, którą synek bardzo lubi. Przygotowanie jej jest szybkie i wymaga minimum nakładów finansowych. Wystarczy woreczek na kostki lodu kilkanaście koralików i woda. Oczywiście można także dać dziecku sam woreczek z wodą bez koralików, jedna te są dużą atrakcją dla malucha a ich dotykanie i próby przesuwania dodatkowo ćwiczą motorykę małą :-) Poniżej kilka kadrów z zabawy :-)

Jak przygotować woreczek

Na początek należy włożyć koraliki do woreczka. Robimy to otworem przez który nalewa się wodę. Gdy koraliki są już w woreczku, należy je delikatnie poprzesuwać do poszczególnych przegródek. Gdy koralika są już umieszczone nalewamy wodę i zawiązujemy woreczek :-) 

I liczymy na to, że dołączycie do zabawy :-) 
P.S. Woreczki szybko pękają więc przygotujcie się na mokrą zabawę z koniecznością wycierania podłogi :-)

Łapacz snów - pomysł na ozdobę do dziecięcego pokoju od GraweLove + K O N K U R S

Lada dzień powitamy na  świecie naszego drugiego synka :-) Jak mogliście się przekonać czytając nasz blog, przygotowania na ten dzień trwają już kilka ładnych miesięcy :-) Większość już przygotowana, pozostało jeszcze tylko kilka szczegółów, w tym dokończyć dekorowanie pokoju młodego. Jak tylko wszystko będzie gotowe, na pewno pokażemy Wam go w całej okazałości. Jednak zanim to nastąpi, zdradzimy kilka szczegółów i pokażemy Wam co między innymi będzie zdobiło ściany w pokoju Nikodema. Pierwszą ozdobą, którą chciałam Wam pokazać jest przepiękny łapacz snów w wygrawerowanym jego imieniem. Jeżeli chcecie wiedzieć gdzie takie cuda powstają, to odsyłam Was na stronęGraweLove, gdzie znajdziecie nie tylko łapacze snów, ale także wiele innych ozdób i gadżetów.