Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Polecamy na święta: Fotozeszyt od Saal Digital Polska

Minione lata odeszły bezpowrotnie pozostawiając po sobie moc wspomnień. Uwielbiamy "zamykać" je w kadrach i powracać do minionych chwil, zawsze wtedy, kiedy przyjdzie nam na to ochota. Dlatego też w naszym domu każdego roku powstają kolejne fotozeszyty, w których to zapisane są nasze najmilsze wspomnienia i chwile spędzone razem. Ostatnio do naszych wspomnień dołączył kolejny fotozeszyt, który zaprojektowałam w dobrze nam już znanej i cenionej przez nas firmie Saal Digital PolskaTym razem podczas projektowania postawiłam na prostotę Ilość zdjęć jaką chciałam zawrzeć w naszym fotozeszycie była niewielka, dlatego też, umieściłam po jednym zdjęciu na stronie. Dzięki temu powstał nam bardzo ładny i estetyczny album, w który ogląda się bardzo przyjemnie a całość jest jest bardzo przejrzysta. Cały proces projektowania jest bardzo prosty. Po zainstalowaniu programu (który znajduje się na stronie Saal Digital Polska) wystarczy wgrać uprzednio przygotowanie zdjęcia i odpowiednio umieścić je, według własnego uznania. Oczywiście istnieje możliwość wyboru formatu, ilości stron oraz różnych dodatkowych opcji. Program jest bardzo prosty w obsłudze, wszystko jest jasno objaśnione i nie stanowi żadnego problemu. 

Wracając do samego fotozeszytu, to jest to album spięty spiralą na bardzo grubym papierze. Okładki są plastikowe, dzięki czemu bardzo dobrze chronią przez zniszczeniem środek. Ponadto sama jakość wydrukowanych zdjęć jest na najwyższym poziomie, co w sumie jest najważniejszym elementem, który decyduje o atrakcyjności tego produktu. Poza fotozeszytami firma Saal Digital Polska posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów. W ich ofercie znajdziecie:

- Fotoksiążki,
- Zdjęcia,
- Fotokartki,
- Plakaty,
- Fine Art,
- Fotoobrazy
- Fotoobrazy,
- Kalendarze.


Serdecznie polecamy Wam wykonanie własnych fotozeszytów, idealnie sprawdzą się jako prezent dla najbliższych podczas zbliżających się świąt :-) 


Fotozeszyt zamówić możecie TUTAJ

http://www.saal-digital.pl/

Wpis powstał w ramach projektu: POLECAMY NA ŚWIĘTA

https://ikwdomowymzaciszu.blogspot.co.uk/search/label/Polecamy%20na%20%C5%9Bwi%C4%99ta%20%3A-%29


Komentarze

 1. Piękna pamiątka. Saal digital ma genialna jakosc tym bardziej bedzie co wspominac za kilka lat

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam takie prezenty, w których zatrzymane są cudowne chwile na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł, ,choć osobiscie wole klasyczne albumy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja. Myślę że jest to fajny prezent na wiele okazji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ssak digital ma super te książki. A Wasze zdjęcia piękne

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty