Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Megaksięga i Ekstraksięga Zabaw dla każdego - Wydawnictwo Wilga

Jeżeli Wasze dzieci uwielbiają, tak jak Ignacy, różnego rodzaju łamigłówki, łączenie kropek, odnajdywanie prawidłowej drogi w labiryncie, czy zwyczajnie czerpią przyjemność z kolorowania, to mamy dla Was dwie świetne pozycje. Megaksięga zabaw dla każdego oraz Ekstraksięga zabaw dla każdego to publikacje wydane przez Wydawnictwo Wilga i zawierają dziesiątki przeróżnych zadań, które u nas okazały się hitem i nie ma już mowy o jesiennej nudzie.  
Obie pozycje wydane zostały w formie broszurowej i zawierają dużą ilość zadań, przez co są dość pokaźnych rozmiarów. Z początku obawiałam czy takie rozwiązanie okaże się praktyczne i wygodne przy uzupełnianiu kolejnych stron. Jednak moje obawy były bezzasadne, gdyż nie stanowi to żadnego problemu. Różnorodność zadań sprawia, że Ignaś spędza przy książkach sporo czasu i nie nudzą mu się a podane z tyły prawidłowe odpowiedzi pozwalają na sprawdzenie poprawności wykonanych zadań. 


Podczas zabawy z Mega- i Ekstraksięgą dzieci ćwiczą:

- motorykę małą,
- logiczne myślenie,
- koordynację oko - ręka,
- planowanie ruchów ręki,
- precyzję ruchów,
- pamięć,
- koncentrację,
- cierpliwość,
- oraz kreatywność.
Obie pozycje z całą pewnością są godne polecenia. Zapewniają rozrywkę i naukę w jednym. Idealne na jesienne i zimowe wieczory spędzone przy cieple kominka :-) 


Książki znajdziecie TUTAJ

Wydawnictwo Wilga


Komentarze

  1. Zabawy na całą zimę starczy. Ładne książeczki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna! Córka zawsze lubiła takie zadaniowe książeczki :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty