Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Trojaczki - Wydawnictwo JUPI

Francuski humor jest dość specyficzny i znacznie różni się od naszego, jednak potrafi wywołać szczery uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłego. W naszym domu mamy możliwość zasmakować tego humoru za sprawą fantastyczne serii książek autorstwa Nicole Lambert, która ma już 35 lat. Dzięki Wydawnictwu JUPI, polscy czytelnicy mają ogromną przyjemność poznać perypetie trójki rodzeństwa. Trojaczki to wręcz kultowa seria dla każdego Francuza, która bawi pokolenia. Zapraszamy Was do świata niesfornych i jakże pomysłowych dzieciaczków. 
Trojaczki w szkole, to kolejna już cześć przygód rodzeństwa. Cała trójka wybiera się do szkoły w której dzieje się naprawdę wiele. Rodzeństwo wykazuje się dużą pomysłowością wprawiają w osłupienie swoimi pomysłami wszystkich ze swojego otoczenia. Jednak przykładów nie będę Wam tu przytaczała, sami się przekonajcie o pomysłowości tej trójki maluchów.   
Trojaczki To już przesada to najnowsza pozycja jaka ukazała się na polskim rynku. Rodzeństwo po raz kolejny rozbawia czytelników do łez. Ich wizyta w ZOO okazuje się fiaskiem a piramida z kieliszków do szampana zostaje przez nie strącona. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej z zaskakującymi pomysłami głównych bohaterów, które poznacie podczas lektury książki.
Trojaczki to fantastyczna seria, która rozbawi każdego. humorystyczne komiksy sprawdzą się idealnie do samodzielnego czytania dla dzieci rozpoczynających przygodę ze słowem drukowanym. 

Polecamy serdecznie!!!

 

Książki znajdziecie TUTAJ
 

Komentarze

Popularne posty