Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Chłopiec, balonik i Miś - Wydawnioctwo Egmont

Któż z nas nie zna przygód Kubusia Puchatka, Tygryska, Kłapouchego, Prosiaczka, Krzysia i pozostałych mieszkańców Stuwiekowego Lasu. Jakież było moje zdumienie gdy zobaczyłam, że Wydawnictwo Egmont wydało książkę w której pojawia się dorosły Krzyś. Chłopiec, balonik i Miś to krótka opowiastka ukazująca znanych nam bohaterów po latach, starszych, dojrzalszych, z bagażem doświadczeń i ogromem obowiązków. Jednak czy uda się starym przyjaciołom nawiązać nić porozumienia jak za dawnych lat?
Pojawienie się dorosłego Krzysztofa w Stuwiekowym Lesie wywołało spore zamieszanie. Jedynie Kubuś Puchatek rozpoznał w nim swojego przyjaciela sprzed lat, pozostałe zwierzęta nazywają go Hafalumpem i próbują schwytać. Krzyś jako ojciec, mąż i człowiek z doświadczeniem życiowym z trudem patrzy na dobrze mu znany las, nie dostrzega go już tak jak przed laty. Jego serce nie bije tak mocno jak kiedyś i radość jaka w nim gościła też gdzieś uleciała. Czy w końcu Krzyś zostanie rozpoznany przez swoich przyjaciół i czy uda im się spędzić kilka beztroskich chwil jak za dawnych czasów? O tym przekonajcie się czytając książkę.  
Książka poza piękną opowieścią o przyjaźni i upływającym czasie, jest także prawdziwą ucztą dla oka. Piękne ilustracje świetnie współgrają z klimatem książki i są jej idealnym uzupełnieniem.Chłopiec, balonik i Miś to idealna książka do poduszki. Każdy miłośnik przygód Kubusia Puchatka z chęcią pozna dalsze losy znanych i lubianych bohaterów. 

Polecamy serdecznie!!!


Książkę znajdziecie TUTAJ

Egmont Polska

Komentarze

 1. To ulubiona ksiazjamojego Stasia.. być może dlatego że byliśmy na tym w kinie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka ma naprawdę dobrą oprawę graficzną. I przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiscie zaskakujące, nie wiedziałam że są opowieści z dorosłym Krzysiem w roli głównej. Piękne ilustracje, na pewno dzieci są nimi zachwycone.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę pomyśleć o tej ksiażce na Mikołajki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty