Tyle razy nas odwiedziliście :-)

Na tropie odjazdowych zabawek - zestaw Playmobil - Twierdza rycerska herbu Smoka

Dzisiaj mamy prawdziwą gratkę dla chłopców, którzy uwielbiają czasy średniowieczne, ponure zamczyska i oczywiście walki rycerzy. Mamy ogromną przyjemność po raz pierwszy zaprezentować Wam pierwszy wpis z cyklu "Na tropie odjazdowych zabawek", który jest inicjatywą sklepu PoszukiwaczeFrajdy.pl


Zestawy Playmobil są jednymi z ulubionych w naszym domu. Ignacy od kilku już lat jest nimi zafascynowany i spędza na zabawie mini większość swojego wolnego czasu. Różnorodność dostępnych zestawów pozwala na stworzenie bardzo imponującej kolekcji, która zachwyci każde dziecko. W naszym domu z uwagi na fakt, iż mamy jednego synka, królują propozycje skierowane dla chłopców, jednak firma ma także bardzo szeroką gamę propozycji dla dziewczynek.    

Najnowszym zestawem jaki wzbogacił Ignacego kolekcję Playmobile to TWIERDZA RYCERSKA HERBU SMOKA 6627. W zestawie znajduje się:

- rycerska twierdza na skalnym zboczu,
- 4 figurki (rycerze herbu Smoka i Orła),
- otwierany schowek na broń,
- strzelając wyrzutnia i kusza,
- łuk,
- pochodnie,
- uzbrojenie,
- figurka konia.Z zestawami nie można się nudzić, pozwalają one uwolnić wyobraźnię i przenieść dzieci w fascynujący świat rycerzy i odtwarzać sceny walk znane z opowieści. Całej zabawie towarzyszą godzinne dialogi i monologi a wyobraźnia działa na największych obrotach. Ignacego jednym z ulubionych zajęć jest uzbrojenie rycerzy, przekładanie zbroi oraz strzelanie z armaty.  
  
Walki toczą się na dwóch frontach a wspólna zabawa sprawia wiele radości i frajdy. 

Po wielu godzinach świetnej zabawy Ignacy przyznał zestawom Playmobil gwarancje frajdy. 
Na zdjęciach poza omawianym zestawem widnieje jeszcze jeden rycerz nie wchodzący w skład kompletu. 

Mamy nadzieje, że podpowiedzieliśmy Wam fajny pomysł na prezent dla Waszych pociech. Odsyłamy Was do sklepu PoszukiwaczeFrajdy.pl gdzie znajdziecie wiele innych zestawów Playmobil. 


Omawiany dzisiaj zestaw znajdziecie TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty